Perfect Beauty

Osocze Bogatopłytkowe

Czym jest REGENERIS?

REGENERIS, czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu Twojej własnej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

REGENERIS jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej ( ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek który dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Zastosowanie REGENERIS

Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od ponad 10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Szczególnie w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia. W medycynie estetycznej osocze bogatopłytkowe stosowane jest od 2003 roku ( we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii).
Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc jak:

- policzki

-fałdy nosowo – wargowe

-okolice oczu ( kurze łapki, cienie), powieki

- usta, podbródek, czoło

- fałldy na szyi i karku

-dekolt

- dłonie

-wypełnianie blizn po trądziku

-wiotka skóra brzucha , ud , pośladków ( po ciąży , po szybkiej utracie masy ciała)

- łysienie , nadmierne wypadanie włosów

 

REGENERISprzeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty.
REGENERIS przywraca skórze:

· młodość i witalność

· poprawia gęstość i napięcie skóry

· odżywią ją i regeneruje

· poprawia jej fakturę i koloryt

PodawanieREGENERISw zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia.

Proces starzenia się naszej skóry związany jest ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

Przeciwwskazania:

· choroby krwi

· nowotwory

· ciąża

· leczenie antykoagulantami
Jak wygląda zabieg z użyciem REGENERIS?

 

Zabieg z użyciem REGENERIS przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki i prosty.

W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość ( 5-20 ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.Zabieg na skórę głowy , brzuch,uda,pośladki wykonujemy przy użyciu PISTOLETU PROFI MESO GUN.

REGENERIS można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

 

Dlaczego REGENERIS ?

W przypadkuREGENERIS pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji.

Technologia oparta o REGENERIS daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry , a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Zobacz inne:

Eksfoliacja kwasami medycznymi (peeling chemiczny) - jest to specjalistyczna grupa preparatów kwasowych o różnych stężeniach, [...]

...

Intensywny zabieg o działaniu antycellulitowym, ujędrniającym i odżywczym. Wspomaga proces wyszczuplania sylwetki [...]

...

Jedną ze skuteczniejszych metod korekcji zmarszczek jest terapia kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy naturalnie [...]

...

Eksfoliacja kwasami medycznymi (peeling chemiczny) - jest to specjalistyczna grupa preparatów kwasowych o różnych stężeniach, [...]

...

Intensywny zabieg o działaniu antycellulitowym, ujędrniającym i odżywczym. Wspomaga proces wyszczuplania sylwetki [...]

...

Jedną ze skuteczniejszych metod korekcji zmarszczek jest terapia kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy naturalnie [...]

...